VĮ Valstybinių miškų urėdija

Joniškio regioninis padalinys
     
 

 EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL 
    
 

Spausdinti puslapio vidurį

 
 
   
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys
Urėdijos g.1, LT84193
Beržininkų k., Joniškio r. 
Juridinių asmenų registre
kodas: 132340880
tel. +370 426 52032
faks.+370 426 55371
el.p. joniskis@vivmu.lt   
  

 56.222762, 23.649182 (WGS) 
    
     EMPS - Elektroninė medienos pardavimo sistema - BALTPOOL
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
Iš viso apsilankė: 1745888
Šiandien apsilankė: 1142
Dabar naršo: 63
 
2018-01-24  LMSA: Valstiečiai šį pavasarį žada įvesti valdomo miško ploto ribojimą

 


 

Opozicijai prispaudus didžiuosius žemvaldžius, kurie galimai apeidami įstatymais nustatytus apribojimus maksimaliam galimos įsigyti žemės ūkio paskirties žemės  plotui, vietoje šiuo metu nustatytų maksimaliai galimų 500 ha valdo dešimtimis tūkstančių skaičiuojamus plotus, valstiečiai žada imtis riboti ir galimo įsigyti miško žemės ploto dydį. Iki šiol tokie apribojimai įsigyjant miškus nėra taikomi.


Kaip šiandien rašo portale DELFI žurnalistas Arūnas Milašius straipsnyje "Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme. Imsis ir miškų", Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stančikas (nuotr.) duria pirštu ir į sekantį taikinį – pavasario sesijoje planuojama imtis miško ir jo valdytojų. Šioje srityje taip pat susiformavo didžiulės verslo grupės, valdančios dešimtis tūkstančių hektarų.

Matome, kad mišką aktyviai perka ir užsienio kapitalas. Mes patys nežinome, kas čia vyksta. Manau, tai pavojinga valstybei. Pavasarinėje sesijoje mėginsime įvesti valdomų miško ploto ribojimą, nustatyti taisykles, kad neatsirastų didžiulių grupių, kurioms priklausys visi Lietuvos miškai“, – planuoja A. Stančikas.
 

Visą  Arūno Milašiaus 2018-01-22 straipsnį " Perspėjimas stambiesiems – melavusiems teks atsisveikinti su žeme. Imsis ir miškų" skaitykite portale DELFI čia...>>>
 

LMSA komentaras: primename, kad tvarkietis Petras Gražulis dar 2017 m. balandžio 5 d. yra užregistravęs LR Miškų įstatymo pataisą XIIIP-541, kuria siūloma nustatyti, kad fiziniams ir juridiniams asmenims, užsieniečiams ir užsienio juridiniams asmenims bei susijusiems asmenims, galima įsigyti tiek miškų Lietuvos teritorijoje, kad bendras jų plotas nebūtų didesnis kaip 500 ha. Su įstatymo projektu susipažinti galima čia...>>>
 
Atgal   Spausdinti  
VĮ Valstybinių miškų urėdija
Joniškio regioninis padalinys